top of page

Klientu atsauksmes

COMSI%20v2_edited.jpg

COMSI preparātu Irākā izmantojām pret moskītu kodieniem, apdegumiem un dezinfekcijai visādām sīkām brūcēm. Arī bija ļoti iespaidīgi tas, ka apdeguma brūcei ātri noņēma sāpes un ātri sadzija.

Sandris

Lietoju dr.Leopolda Ozoliņa COMSI Brazīlijā! Ļoti noderēja pret dažādiem knišļiem, pret niezi, jo džungļos ik uz soļa pārsteigumi. Ļoti efektīvs līdzeklis, palīdzēja arī maniem ārzemju kolēģiem!

Uģis

COMSI dezinficējošais līdzeklis ir precīzi izdomāts, lai mazinātu vaļēju brūču sāpes un tās sadziedētu. Vairākkārt, būdama sportiste, esmu guvusi traumas- vaļējas brūces. COMSI manas brūces ir ātri sadziedējis, neatstājot rētas. Mazina odu kodumu niezi un citas lietas. Kā jau teicu- labākais, kas no ārstnieciskajiem produktiem ir zināms!

Grēta

Braucām ekskursijā uz Horvātiju un Triglavu (kalns 2864m), vienai biedrenei Lidijai bija līdzi COMSI, tas mums palīdzēja visos gadījumos – universāls. Instruktoram sāpēja kakls – palīdzēja, pazuda sāpes, iekaisums. Vienai sāpēja zobs arī palīdzēja. Sakoda kukaiņi, arī noņēma momentā pampumu un pat Horvātijas saules apdeguma sāpes momentā noņēma – tātad citus līdzekļus līdzi nevajag, man pietiek ar universālo COMSI.

Sanita

COMSI. Ļoti labas un iedarbīgas zāles. Lietoju 8 gadus, veciem cilvēkiem izgulējumiem. Ļoti efektīvi pret izsitumiem, kādi veidojas karstā laikā pie pastiprinātas svīšanas.

Danovska

Esam trīs bērnu ģimene. Pūšamo COMSI lietojām pret zobu sāpēm, palīdzēja. Lietojām arī pret odu kodieniem. Ļoti labi palīdz.

Bērziņu ģimene

COMSI ir ļoti labs līdzeklis, praktiski citi mājas aptieciņā nav vajadzīgi, un galvenais, ka droši lietoju arī savam bērnam.

Sanita

Lietojam terapijas nodaļā COMSI izgulējumiem.

Pāvile, slimnīcas terapijas nodaļas vecākā māsa

Nevarējām iedomāties, ka Latvijā ražo tik labus preparātus, kā COMSI. Dakteris ieteica lietot un lietojam visa ģimene pret pumpām, pret saaukstēšanos. Lietojam meitiņai pret zobu sāpēm, pret kārpām un apdegumiem. Esam ļoti pateicīgi par visu. 

Sanita

Pansionātā daudzus gadus lietojam ārstēšanā COMSI trofiskajām čūlām, arī izgulējumiem, pārsienot uzsmidzinām COMSI 1 reizi dienā. Noņem sāpes, novērojam epitelizāciju.

Kaiva  ,vecākā māsa

Ļoti labi palīdz arī ASV: pret indīgās efejas apdegumiem, ja augam pieskaras, tad ~2  nedēļas nežēlīgi niez, bet COMSI dara brīnumus, palīdz ļoti labi.

Rozentāls

COMSI ir ļoti labs bija pret iekaisumiem, ādas sastrutojumiem, nobrāzumiem. Lietoju pēc kosmētiskajām procedūrām- kā dezinfekciju pēc sejas tīrīšanas un epilācijas. Viss sadzija ātri.

Dace

COMSI lietojam pie sadzīves apdegumiem, applaucējumiem, kukaiņu kodumu un niezes ārstēšanai. Labi palīdz pat maziem bērniem, viņi neiebilst, ja uzsmidzina, jo noņem niezi.

Taujinsku ģimene

Gadu atpakaļ Brīvdabas muzejā nopirku brīnumu līdzekli COMSI, kas palīdzēja visu gadu, ārstējot uzberztu tulznu, apdegumus, skabargu un nejaušu iegriezumu. Tiešām brīnums! Paldies!

Iluta

COMSI mūsu mājas aptieciņā ir pastāvīgi. Lieto visa ģimene, gan arī mūsu ciemiņi, ja gadās kāda sīka trauma vai ķibele. Šo preparātu uzskatu par visparocīgāko, ērtāko un efektīvāko dažādās dzīves situācijās. Lietojam to jau vairāk kā 10 gadus. Paldies Dr.Ozoliņam un viņa komandai! Lai visi veseli!

Viļāni

Jau sen lietojam Dr.Ozoliņa ārstnieciskos preperātus AMICOS, COMSI. Lieliski līdzekļi, kas nepieciešami katrā mājas aptieciņā- uz apdegumiem, ‘’sēnītēm’’, iekaisumiem, tautas valodā runājot, tā ir ātrā palīdzība, gandrīz visos gadījumos! Paldies!

Ar cieņu Lana

Vecauces izstādes laikā uzdāvināja aerosolu COMSI , kā ģimenei ar 3 bērniem. Tas lieti noderēja un palīdzēja visādiem kodumiem, arī lapsenēm.  Tagad ir 5 bērni. Liels paldies! 

Ruta

COMSI ņemu līdzi svētceļojumos. Bērniem, ja mēlīte sakosta, vai noberzumiem ļoti palīdz un vēl daudz kam citam.

Bernadete 

COMSI aerosols ir ideāls mājas aptieciņas līdzeklis. Lietojam visa ģimene dažādu iekaisumu gadījumos. Kad mamma gulēja uz gultas, viņai pret iegulējumiem vislabāk palīdzēja COMSI. Paldies Jums!

Anna

COMSI (no personīgās pieredzes). Ļoti sāpēja zobs. Biju dzirdējusi, ka tas palīdz šādā gadījumā. Samitrināju vates piciņu, uzliku uz sāpošā zoba un pēc neilga brīža zoba sāpes pārgāja. Brīnišķīgi! Tā varēju pavisam mierīgi sagaidīt laiku, kad jāiet pie zobārsta. 

Baumane

Lietoju dr.Leopolda Ozoliņa COMSI Brazīlijā! Ļoti noderēja pret dažādiem knišļiem, pret niezi, jo džungļos ik uz soļa pārsteigumi. Ļoti efektīvs līdzeklis, palīdzēja arī maniem ārzemju kolēģiem!

Uģis

COMSI (no personīgās pieredzes). Ļoti sāpēja zobs. Biju dzirdējusi, ka tas palīdz šādā gadījumā. Samitrināju vates piciņu, uzliku uz sāpošā zoba un pēc neilga brīža zoba sāpes pārgāja. Brīnišķīgi! Tā varēju pavisam mierīgi sagaidīt laiku, kad jāiet pie zobārsta.

Baumane

Vīrs nopirka man jaunu pannu, kurai rokturis ir no metāla. To nepamanīju un lietoju to, kā iepriekšējo. Apdedzināju roku, un uz apdeguma uzpūtu COMSI, tas sāpes noņēma momentā un neveidojās arī čūla. Lielisks līdzeklis!

Mammai, braucot ar velosipēdu, kājā iekoda kaimiņu suns. Uz brūces uzpūtām COMSI , sāpes pārgāja un brūce ātri sadzija, neizveidojās pat zilums.

Iveta

Manā ģimenē COMSI aerosolu lietojām jau ilgu laiku, izmantojot to sīkām brūcēm, apdegumu un kukaiņu kodienu gadījumā. Bet galvenais mans novērtējums ir tā iedarbība pret aukstumpumpām, kuras izraisa herpes vīruss. Esmu izmēģinājusi vairums līdzekļu, bet vienmēr bija jācīnās kā minimums nedēļu, atstājot arī nejaukas pēdas - brūces lūpu rajonā. Kopš iepazinos ar COMSI, šī problēma man vairs nav pazīstama. Galvenais uzķert procesu pašā sākumā, kad parādās nieze un sūrstēšana. Ārkārtīgi svarīgi piededzināt šo vietu ar COMSI aerosolu, kamēr pumpa vēl nav izveidojusies. Daru to dažādi: izsmidzinot aerosolu uz vatītes vai ausu tīrāma kociņa; izsmidzinot pa taisno uz lūpas. Tās ir jādara vairākas reizes, kamēr simptomi nepazudīs. Ar savu pieredzi, varu jums garantēt, ka pumpa nemaz nesāks veidoties. Vismaz man jau vairākus gadus nevienas nebija. Liels paldies dakterim Ozoliņam par šo brīnišķīgo izgudrojumu! 

Baumane

bottom of page