top of page

Par mums

Kāpēc Dr. Leopolds līdzekļi ādas veselībai ir tik efektīvi? Tos ir radījuši praktizējoši ārsti, lai palīdzētu cilvēkiem atrisināt noteiktas ādas problēmas. Dr. Leopolds produktos ir ieguldītas trīs paaudžu ārstu: vectēva - dermatologa Alfrēda Ozoliņa, tēva - ķirurga Leopolda Ozoliņa un dēla - dermatologa Paula Ozoliņa zināšanas un pieredze. 

Leopolds Ozoliņš, strādājot Latvijas traumatoloģijas un ortopēdijas zinātniski pētnieciskā institūta ādas apdegumu nodaļā, radīja līdzekļus apdegumu, grūti dzīstošu brūču un ādas infekciju dziedināšanai. Padomju Savienībā šie produkti tika  plaši pielietoti un ražots miljoniem vienību. 

Daudzi Leopolda Ozoliņa izgudrojumi ir pārdzīvojuši laiku, joprojām tiek ražoti un ir pieejami, piemēram, aerosols AMPROVIZOLS – tagad sprejs COMSI, pretsēnīšu līdzeklis MENITOZOLS – tagad sprejs AMICOS.

Uzņēmums Dr. Leopolds turpina iesākto darbu un izstrādā jaunus produktus, piemēram 2020. gadā tika radīts inovatīvs ādas dezinfekcijas sprejs DEZEMOL, kas vienlaicīgi dezinficē, mitrina un aizsargā ādu. 

Vēlamies, saglabājot senās zināšanas un vērtības, radīt inovatīvus līdzekļus ādas veselībai, kas dziedētu ādu, uzturētu to veselu un skaistu.

COMSI mate berns.jpg

Iecienīti produkti

Dr.Leopolds ražotos produktus savas veselības uzlabošanai un profilaksei ir iecienījušas ļoti daudzas ģimenes, kā arī veselības iestādes (slimnīcas, sociālās aprūpes centri, ārstu prakses), kas tos lieto savu pacientu veselības aprūpē.

bottom of page