top of page

Klientu atsauksmes

kerelast_krems.jpg

lietoju Dr. Leopolda KERELAST 30+ gelu mēneša garumā, un tiešām esmu novērojusi rezultātu. Lietoju to uz kāju pēdām, elkoņiem un ceļgaliem – vietām, kas bija raupjas un izteikti sausas. Efekts bija jūtams jau pēc vienas lietošanas reizes – ādas stāvoklis uzlabojās! Iepriekš tā teju līdzinājās smilšpapīram, bet jau pēc vienas reizes situācija bija krietni labāka. Kad biju smērējusi gelu regulāri, sausās vietas vairs nebija tik izteiktas un jau vairāk sāka līdzināties ādai uz pārējā ķermeņa. Esmu priecīga, par šo gelu – nekad nebūtu domājusi, ka tam būs tāds efekts.

Santa, 33 gadi

„Kerelast 30+” gelu vēlējos lietot, lai sakoptu kāju pēdas. Nagi man nerada problēmas, taču papēžu āda ir sabiezējusi un raupja.

Patika gela iepakojums – kompakts un parocīgs. Tā uzklāšanu gan varētu padarīt ērtāku, taču pēc dažām lietošanas reizēm biju iemanījusies to paveikt bez grūtībām. Patika gela radītās sajūtas. Šķita, ka tas atvēsina ādu un rada tādu kā kutināšanu – bija fiziski jūtams, kā tas iedarbojas uz atmirušajām ādas šūnām.

Arī gela efekts bija ļoti labs. Jau pēc vienas lietošanas reizes jutu, ka papēži palikuši mīkstāki. Ikdienā gan ir grūti uzturēt ādu šādu, taču, lietojot to regulāri, biju ļoti iepriecināta – sabiezējumi pilnīgi izzuda, papēžu āda vairs nebija raupja, šķita, ka āda kļuvusi veselāka

Lelde, 39 gadi

No biežās staigāšanas ar papēžiem manu pēdu āda kļuva pārāk cieta, turklāt manā vecumā ādai nevajadzētu būt tādai. Pēc šī gela lietošanas āda kļuva ievērojami mīkstāka un samtaināka. Jāsaka, ka nelietoju to regulāri, bet efekts tik un tā ir pamanāms. Konsistence pēc skata un taustes nav visai patīkama, tomēr, salīdzinot ar citiem krēmiem, gels ātri iesūcas ādā un nevajag gaidīt ilgu laiku līdz atkal varu uzvilkt čības. Turklāt rezultāts bija daudz pamanāmāks un labāks nekā citiem šāda veida krēmiem, tāpēc kopumā esmu ļoti apmierināta. 

Biruta, 39 gadi

Ikdienā kāju pēdas kopju ar parastu dziļi mitrinošu krēmu. Tomēr jūtu, ka tas nesniedz manām pēdām pietiekami dziļu mitrinošo efektu. Dažkārt liekas, ka šādai kopšanai praktiski nav nekāda labuma – katrā ziņā nekādas izmaiņas pēdu ādas stāvoklī neesmu jutusi.. Jau sen vēlējos izmēģināt īpaši pēdu kopšanai paredzētu produktu. Tāpat no svara bija tas, ka ir sācies siltais laiks, kad pēdiņas regulāri tiek atrādītas pasaulei. Gribas, lai tās ir samtainas un mīkstas.

„Kerelast” lietoju katru dienu – no rīta un vakarā. Pēc mēneša biju sasniegusi gaidīto efektu – pēdu āda patiešām bija kļuvusi neticami mīksta. Iepriekš šķita, ka šāds rezultāts iespējams tikai reklāmās. Produktu noteikti ieteikšu arī citām savām draudzenēm – rezultāts man šķita fantastisks. 

Lidija, 47 gadi

Mani kāju nagi ir diezgan briesmīgā stāvoklī. Lai gan lietoju dažādus vitamīnus un esmu apmeklējusi pat vairākus speciālistus, nagi ir sabiezējuši un dažkārt pat drūp. "Kerelast” gels mani uzrunāja ar tā dabīgajām sastāvdaļām. Arī tā solītais efekts bija tieši tas, kas man bija vajadzīgs – to bija ieteicams lietot tieši gadījumos, kad nagi ir sabiezējuši.

Man patika gan gela konsistence, gan smarža. Tas šķita absolūti dabīgs produkts, tam nebija raksturīga ķīmiskajiem krēmiem piemītošais sintētiskais aromāts un struktūra. Tas viegli klājās un patīkami iesūcās ādā. Tā kā ziedu to ne tikai uz nagiem, bet arī pēdām pašām, man pat šķita, ka tas palīdz mazināt sāpes, kas bija radušās dienas gaitā, strādājot uz kājām. Kopumā esmu ļoti apmierināta ar gela efektu. Nagi izskatās daudz labāk un šķiet kļuvuši veselīgāki. Noteikti turpināšu to lietot, jo ceru uz pilnīgu izveseļošanos. 

Maruta, 41 gads

Tā kā ikdienā nēsāju ciešus apavus uz augstiem papēžiem, mana pēdu āda noteikti nav gatava vasaras sezonai. Neskatoties uz to, ka regulāri cenšos ieziest pēdas ar krēmu un vannot ārstnieciskos uzlējumos, āda uz papēžiem ir cieta un vietām saplaisājusi. Iestājoties siltajam laikam, pēdas man vienmēr ir sagādājušas problēmas, tāpēc šogad nolēmu gatavoties vasarai jau laicīgi.
„Kerelast” gels nāca īstajā laikā. Ik vakaru ieziežot ar to papēžus un pēdu spilventiņus, jau pēc pirmās nedēļas ievēroju pozitīvas pārmaiņas. Papēžu āda bija kļuvusi manāmi mīkstāka un gludāka! Kad bija pagājis testēšanai atvēlētais mēnesis, secināju, ka manu pēdu stāvoklis ir ievērojami uzlabojies. Varēju bez bažām uzvilkt vasaras sandales, vairs neuztraucoties par to, kā izskatās manas pēdas.

Vēlos tāpat uzteikt arī gela smaržu – ļoti dabīga un patīkama. Tāpat gels salīdzinoši viegli iesūcās ādā – bija jūtama viegla kņudināšana, šķita, ka varu fiziski sajust tā darbošanos.

Laine, 31 gads

У моих сыновей врожденный ихтиоз. Используем гель Кереласт 30+ около 2 месяца. Применяем гель каждый день после ванны или душа на загрубевшие части тела. Первые недели эффект виден небыл. Постепенно наросты стали исчезать. Очищается кожа неравномерно, на тонкой очищенной коже ощущается жжение, поэтому наносить гель нужно только на огрубевшие участки кожи. Из всех препаратов, что мы пробовали, гель Кереласт самый эффективный. Без сомнения будем использовать его в дальнейшем.

bottom of page