top of page
avepin_krems.jpg
logo_avepin.png

ziede

Stiprinies ar priedes spēku!

Iedarbība:

AVEPIN ir dabīgs, bioaktīvs krēms(ziede) ar sildošu, viegli kairinošu iedarbību. Tas uzlabo asins cirkulāciju, vielmaiņu, mazina tirpšanas sajūtu, atvieglo hroniskas locītavu, muskuļu un perifēro nervu problēmas. Ierīvējot refleksogēnās zonās(pēdas) tas aktivizē organisma imūnsistēmu cīņai ar infekciju. AVEPIN krēma svaigo priežu skuju aromāts atsvaidzina, uzmundrina un mazina stresa sajūtu. AVEPIN priežu krēms(ziede) izgatavots tikai no dabīgām izejvielām, bez krāsvielām, smaržvielām, konservantiem, parabēniem, vazelīna, parafīna.

Sastāvs:

Priežu jauno dzinumu skujas, pumpuri, sveķi, E vitamīns, rapšu eļļa, bišu vasks.

Lietošana:

Tieši tā, kā noteicis Jūsu ārsts, vai 2 – 3 reizes dienā, vai pēc nepieciešamības intensīvi ierīvēt problemātiskās vietas un silti sasegt (15 – 30 min) šādos gadījumos:

  • saaukstēšanās, klepus, elpošanas ceļu problēmu gadījumos ar krēmu intensīvi ierīvē pēdas, krūšu, muguras ādu un silti sasedz;

  • sprandas stīvuma gadījumā saudzīgi un intensīvi ierīvē muguras augšdaļu un kakla zonu, silti sasedz;

  • jutīgas perifēro nervu vietas, slikti apasiņotus ādas rajonus intensīvi ierīvē un silti sasedz;

  • kāju un roku pirkstus tirpšanas, salšanas sajūtas gadījumos intensīvi ierīvē un silti sasedz;

  • jutīgu, pārslogotu locītavu un muskuļu gadījumos tos intensīvi ierīvē un silti sasedz;

  • savilktus muskuļus intensīvi ierīvē un silti sasedz;

  • pirms un pēc intensīvas fiziskas slodzes intensīvi ierīvē nodarbinātos muskuļus;

  • pēc injekcijām ieilgušu sacietējumus intensīvi ierīvē un silti sasedz;

  • apgrūtinātas elpošanas caur degunu gadījumos uzmanīgi iesmērē degunā un uzklāj ādai zem deguna;

  • masāžas nolūkā izmanto muskuļu, locītavu un perifēro nervu ierīvēšanai (masāža ar AVEPIN krēmu mazina spriedzi, spirdzina, atjauno spēkus un kustīgumu).

Nelietot: 

Acu tuvumā, grūtniecēm, barojošām mātēm, bērniem līdz 1 gada vecumam; ja alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām (alerģiskiem cilvēkiem, lietojot produktu, jāievēro piesardzība); akūtiem asins izplūdumiem; akūtām traumām un sasitumiem.

Sargāt no bērniem! Ja radušās nevēlamas reakcijas, noslaukiet krēmu ar pārtikas eļļā samitrinātu salveti, pēc tam noskalojiet ar lielu ūdens daudzumu; ja nav uzlabojuma, nekavējoties meklējiet medicīnisku palīdzību, uzrādiet iepakojumu!

Uzglabāt:

Temperatūrā līdz 25 Cº, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā. Pēc iepakojuma atvēršanas uzglabāt cieši noslēgtā traukā vēsā, tumšā vietā (ledusskapī)! Pēc iepakojuma atvēršanas izlietot 6 mēnešu laikā.

Iepakojums: 35 g

bottom of page