top of page

Ražošana

Dr. Leopolds līdzekļi tiek radīti ražotnē – Jūrmalā. Ražošanas process atbilst labas kvalitātes standartiem, to apliecina Veselības inspekcijas veiktais Kosmētikas labas ražošanas atbilstības prakses (GMP)  audits.

Dr. Leopolds līdzekļi tiek  ražoti ar īpašu pietāti  un atbildību pret dabu, senču mantojumu un cilvēkiem, kas tos lietos.

Produktu un iepakojumu ražošanā tiek izmantoti otrreiz pārstrādājamie materiāli. 

Dr. Leopolds veselības līdzekļu receptes ir izstrādātas, liekot lietā zināšanas par dabas augu un  citu aktīvo vielu mijiedarbību ar cilvēka ādu. 

Daudzas no šīm receptēm ir radījis ķirurgs Leopolds Ozoliņš, kurš ārstēja plašus apdegumus, bija zinātnieks, pētīja ādas  dzīšanas procesus, ārstniecības augus un to ietekmi uz ādu. Viņa darba turpinātāji arī pašlaik izstrādā receptes, kas novērš dažādas ādas problēmas un atjauno tās skaistumu. 

 

Produktu receptēs tiek izmantots pēc iespējas mazāks skaits izejvielu, un tas pastiprina katras vielas efektivitāti, kā arī mazina alerģiju risku.

Dr. Leopolds produkti tiek izstrādāti sadarbībā ar dermatologiem, podologiem un ķirurgiem, lai palīdzētu pacientiem atrisināt noteiktas ādas veselības problēmas. Produkti efektīvi dziedē dažāda veida ādas iekaisumus un infekcijas, novērš ādas un nagu sabiezējumus, bojājumus. 

Pacienti, lietojot produktus, gūst  ļoti labus rezultātus. Ražotājiem tas dod gandarījumu, un ir galvenais apliecinājums tam, ka līdzekļi ir iedarbīgi un nepieciešami.

 Daudziem Dr. Leopolds ādas veselības līdzekļiem ir veikti klīniskie pētījumi. Piemēram, KERELAST 30+ gelam tos veica vairāki podologi un ieguva teicamus rezultātus.

Dr. Leopolds produktu svarīga priekšrocība ir dabīgums. Produktu ražošanā pārsvarā tiek izmantotas dabā, visbiežāk Latvijā, iegūtas vielas. Piemēram, AVEPIN ziedei jaunie  priežu pumpuri, skujas un sveķi tiek ievākti privātīpašumā Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā no priedēm, kas audzētas tieši šim mērķim. Bišu vasks tiek  iepirkts no Latvijas biškopjiem, savukārt veselības līdzekļos izmantotās  kumelītes tiek iepirktas bioloģiskajā z/s Dunduri. Ādas veselības līdzekļiem  netiek pievienoti konservanti, krāsvielas, mākslīgi aromatizētāji u.c.

bottom of page